Wspanialy Kangoo 1.9 dti

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Postprzez Raf piątek, 23 stycznia 2004, 14:43

Odnośnie sprowadzania aut. Odwiedziłem już kulka salonów i pytalem o Kangurki 19DTi, czy dużo się ich sprzedawało w salonach w latach ok. 2000 (zwłaszcza takich wypasionych z klimą i ABS-em), bo jestem zaineresowany kupnem takiego. Twierdzili, że w kraju raczej bardzo mało. Jeżeli już to większa jes szansa ściągnięcia takiego auta z zagranicy. Wasze przykłady chyba to potwierdzają.
Zim może masz jakieś namiary na ta firmę, która Cię tak uszczęśliwiła ... ?
Avatar użytkownika
Raf
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2003, 00:00

Postprzez zim piątek, 23 stycznia 2004, 18:29

Firma to walbrzyski komis niec nadzwyczajnego. Nawet nie dokladnie pamietam ich nazwe.

W kazdym razie naszukalem sie ok 4 miesiaca az trafilem na moje cudo :)
Avatar użytkownika
zim
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 7 stycznia 2004, 00:00

NOWY KANGUROMANIAK

Postprzez andy30 sobota, 24 stycznia 2004, 20:39

JESTEM TU NOWY ALE KANGURA MAM 2.5 ROKU I JEST SUPER. ŻADNYCH PROBLEMÓW Z FURĄ JEDTNIE Z SERWISEM STARAM SIĘ TROCHĘ GO TUNINGOWAĆ ALE WNASZYM KRAJU NIKT NIE JEST ZAINTERESOWANY KANGURKAMI POZA SPORADYCZNYMI PIERDOŁAMI.JEDYNYM PROBLEMEM JEST KLUCZYK ZE ZDALNYM STEROWANIEM CENTRALNEGO ZAMKA JUŻ DRUGI RAZ MUSZĘ ZAMAWIAC CLIP PONIEWAŻ NIE ODCZYTUJE MI KODU IMOBILAIZER A SERWIS ROZKŁADA RĘCE I TYLKO TRZEBA PŁACIĆ ,DODAM DOSYĆ SŁONO .POZATYM W SERVISIE NIE MAJĄ O TY POJECIA I NA SAM CZYSTY CLIP CZEKAŁEM KILKA MIESIĘCY A WINNĘ ZWALAJĄ ŻE TO PRZEZ TELEFON KOMÓRKOWY A W INSTRUKCJI O TYM NIC NIE PISZĄ A POZATYM TOBYŁ KLUCZ ZAPASOWY, KTORY LEŻAŁ SOBIE W DOMU.JEŻELI KTOŚ MIAŁ PODOBNY PROBLEM NIECHDA ZNAĆ.JAK ZNAJDĘ CHWILE TO JESZCZE KIEDYŚ OPISZĘ SERWIS O ICH NIE KOMPETENTNYCH DORADCACH I MECHANIKACH Z JAKIMI PIERDOŁAMI NIE MOGĄ DAĆ SOBIE RADY A KASUJĄ JAK BY TO BYŁ MAYBACH.[/b]
Avatar użytkownika
andy30
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 22 stycznia 2004, 00:00

Postprzez jon104 poniedziałek, 26 stycznia 2004, 18:05

:lol: Witaj Andy.
Każda opinia o Kangoo-rku jest mile widziana, a już tak pozytywna to w szczególności. Bo cóż drobne sprawy mogą sie zdarzyć, chociaż o takim problemie jak Twój to jeszcze nie słyszałem. Owszem baterie, ew. siłowniki w drzwiach, ale nic o samym klipie. :cry:

:wink: A swoją drogą czy mówią "pierdoły" o osobach zainteresowanych kondycją swych Kangoo-rków masz na myśli takich kangoo-fanów jak członkowie naszego szacownego Klubu Kangoo Polska :?: :?: :?: Bo jeżeli tak to ... lepiej to i siebie jakoś wytłumacz. :twisted:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: NOWY KANGUROMANIAK

Postprzez korabl wtorek, 27 stycznia 2004, 18:43

:arrow: Niestety muszę potwierdzić to co napisałeś o CLIPIE zamka. Ja miałem to samo w Kangurze 1,2- nawaliły mi oba kluczyki: jeden skutecznie, drugi okresowo łapie-ostatnio stale. W serwisie chcą za naprawę ok. 500 zł, zastanawiałem się nawet nad założeniem nowego centralnego zamka od auto-alarmu zakładanego w specjalistycznej firmie ale teraz auto pójdzie do ludzi i niech się martwi nowy właściciel , jeśłi będzie mu to przeszkadzać. W nowym Kangurze ( a jakże ! ) na razie kłopotów nie ma.
Avatar użytkownika
korabl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 84
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Rafal wtorek, 27 stycznia 2004, 21:58

Korabl, Twoj kangoo poszedł do innych ludzi.... sprzedałeś??? Jesli tak to mozna wiedziec jakiego i za ile???
PS. Pozdrowienia dla Wrocławia (czesami tam bywam- niestety tylko jako przesiadka na dworcu PKP 8) )
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

:)

Postprzez mackruk środa, 25 lutego 2004, 23:14

Witam wszystkich, mi tez sciagala firma kangurka z francji, przerobili na 5 osob, ja tylko przerejestrowalem. Auto kosztowalo mnie 31500 brutto. 1.9DTI, elektryka, klimatyzacja itp. za okolo 100 zl przejade 620-650 km, niezle -no nie?Auto ma 77tys. przebiegu. Jestem bardzo zadowolony, jak narazie to super. Auto mam dwa tygodnie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mackruk
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 21 lutego 2004, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości