Tomasz Pękala - a powinno być Kangoo 1,4 RTE 1999 (2000) ;))

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Tomasz Pękala - a powinno być Kangoo 1,4 RTE 1999 (2000) ;))

Postprzez tomasz_pekala czwartek, 16 października 2003, 10:00

Witajcie!

No wreszcie ktos zaczął. ;) Gratulacje!
Przedstawie się:
Tomasz Pękala - a powinno być Kangoo 1,4 RTE 1999 (2000) 5 drzwiowy benzyniak ;))

Od kwietnia 2003 jesteśmy (Moja Rodzina) posiadaczami Renault Kangoo.
Przyznam, że jest dla nas wymarzony. Niestety nie stać nas było na kupienie nowego - udało nam się namierzyć używanego Kangoo-rka w salonie dealera o stosunkowo małym przebiegu. Jak na 3 lata użytkowania miał na liczniku tylko 33000. Kosztował nas tylko (bagatela) 31 500 pln.
Z informacji jakie uzyskałem - byłej właścicielce tak spodobał się samochód, że zakupiła nową wersję z klimatyzacją a ten oddała w rozliczeniu.
Samochód jest wyprodukowany w 1999 roku, ale trafił do obiegu dopiero w kwietniu 2000. Jest po pierwszym właścicielu.
Samochodzik bezwypadkowy!

Do naszych potrzeb nadaje się bezbłędnie. Mamy takie hobby, że bez transportu nie wyobrażam sobie byśmy mogli je dobrze realizować.

Jak na razie przejechałem nim prawie 10 000 km. Sprawuje się bezbłędnie!

Jak wreszcie wywołam zdjęcia autka to podrzuce.

Pozdrawiam wszystkich Kangoo-ro maniaków i zapraszam na stronę mojej rodziny http://www.pekala.waw.pl

Tomasz Pękala
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez Lukasz_Kangoo czwartek, 16 października 2003, 11:47

Hej Tomku,

Co kto zaczął? :D

Po pierwsze witam w naszym gronie.
Po drugie, to widziałem Cię chyba na stronie http://renaultkangoo.w.interia.pl/
Po trzecie to czekamy na zdjęcia Twojego "torbacza" :)

PS. Stronkę masz fajną.
I hobby też niecodzienne. Mam nadzieję, że jak już nas będzie więcej i uda się zorganizować jakiś zlot, to poopowiadasz nam o nim na żywo (albo może jakiś mały pokaz :) )
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomasz_pekala piątek, 17 października 2003, 10:15

... Ktoś zaczłą robić Klub Kangoo-ra !!! :idea:

Mam też znajomego, który w swoim kangoo-rku przemierza kraj (i nie tylko) wzdłóż i wszeż. Tez byłby zainteresowany klubem...jak tylko oderwie sie od kierownicy i na chwile wskoczy w sieć.

A co ja miałbym na tym pokazie pokazywać? ??? No chyba, że jak strzela się z łuku ;)))
To o tym można opowiadać zawsze. ;)
Po za tym współprowadzę serwis łucznictwa tradycyjnego: http://bowtime.republika.pl

Na razie mam zdjęcia ze strony dealera – ale nie sa one na tyle wyraźne, by je pokazywać. Jak kupowałem ten samochód ściągnąłem ze strony auto-komisu. Kupowałem w komisie salonu Sepczynski. Na oferte trafiłem przez strone WWW: http://www.sepczynski.com.pl

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Pękala

ps. Na strone nieoficjalną też zaglądałem. ;)

ps 2 themes/Sunset/images/logo.gif - logo nie ma jeszcze, czy wypadek przy pracy? Przynajmniej ja nie mogę ściągnąć.
Avatar użytkownika
tomasz_pekala
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 15 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Postprzez Lukasz_Kangoo piątek, 17 października 2003, 10:34

:)

Koniecznie ściągaj chętnych do klubu :)

Co do Twojego hobby, to właśnie zajrzałe na stronkę. Super sprawa :)
Może w niedzielę wpadnę na Wasz piknik (mieszkam bardzo blisko), to będzie okazja się spotkać. No i pogadać o jednym wspólnym znajomym, którego mamy 8O (ale po szczegóły zapraszam na priva)

Jeżeli zaś chodzi o zdjęcia, to trzeba to koniecznie nadrobić :D

odp. ps. No to już jestem pewien, że Ty to Ty.
odp. ps2. Nie to nie błąd w sztuce. Po prostu logo jeszcze nie ma (jest kilka pomysłów i planów ale na razie nie ma nic konkretnego). A ja ciągle zapominam usunąć ten pusty link :( Ale postaram się przy najbliższej edycji strony się poprawić :)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kangoo wtorek, 21 października 2003, 20:41

Witajcie Łukaszu i Tomku oraz inni mieszkańcy kangoorzej gminy,

Obserwuję stronę od początku, zabieram się do napisania kilku słów, ale albo czasu brak, albo dzieci gonią od komputera.

Przede wszystkim gratulacje i podziękowania dla Łukasza za pomysł, wykonanie i wytrwałość. Pierwsze kroki, przepraszam (kangurze) skoki, są najtrudniejsze. :) :) :)

To nie pierwsza strona po polsku o tym kultowym dla mnie, sympatycznym i zawsze uśmiechniętym samochodzie, ale jedyna, która daje nam możliwość konaktu, poznania się i wymiany wrażeń.

Jestem Wojtek. Mam, jak to mówią w reklamie kilka procent zniżki. Nasz Kangurek urodził się , tak jak Wasz Tomku, w roku 1999. Zarejestrowany w 2000 r. Jest u nas od początku. To 1,4 RTA w najbardziej kangurkowym kolorze - żółtym. :D To pierwszy samochód, który wybrałem nie z rozsądku (cena) ale uczucia.

Pokaz strzelania z łuku na zlocie? To najlepszy pomysł o jakim słyszałem!!! :o Niestety strzelanie z łuku znam tylko z ballady Tadeusza Chyły. Chętnie poznam Was i Wasze hobby. Konkurencje samochodowe na zlotach nie zawsze są dobre. Byłem świadkiem jak śliczne kangurzątko, na skutek chęci zwycięstwa właściciela w konkursie jazdy z związanymi oczami, wylądowało w rowie. :cry:

O!!! Najpierw milczę, a teraz się rozgadałem.

Pozdrawiam
Wojtek
Avatar użytkownika
kangoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 15 września 2003, 23:00

Postprzez kangoo wtorek, 21 października 2003, 21:05

Oj! Połknąłem literkę. Powinno być z zawiązanymi oczami. :roll:

Wojtek
Avatar użytkownika
kangoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 15 września 2003, 23:00


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości