Kangoo II K9K802 czujnik powietrza zasysanego

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Kangoo II K9K802 czujnik powietrza zasysanego

Postprzez andrzejszalek poniedziałek, 10 stycznia 2022, 04:57

Witam serdecznie. Posiadam Kangoorka z 11 roku z silnikiem 1.5dci 86km. Wymieniona została pompa wysokiego ciśnienia, wtryski z uwagi na to że już sypała metalem. Dodatkowo czujniki wału korbowego walka rozrządu i świece żarowe również nowe. Nowy rozrząd na blokadach wszytsko idealnie ustawione. Nowe przewody paliwowe.Auto kręciło od samego zakupu dłużej niż moje wcześniejsze 1.5dci. Myślałem że po tych wymianach coś się poprawi. Nic bardziej mylnego. Jest to samo. Czyli pierwsze odpalenie po nocy albo dłuższym postoju kręci dłużej zaś każde kolejne już na dotyk. Jedyny parametr który z komputera pokazuje i mi nie pasuje to temperatura powietrza zasysanego cały czas jest 0 stopni . Nie ma błędów a samego czujnika nie mogę nigdzie znaleźć. Dodam tylko że jak jest poniżej 0 na zewnątrz do odpala szybciej za pierwszym razem. Proszę o pomoc bo skończyły mi się pomysły. Nie jest to moja pierwsza Renia ale pierwsza która tak dziwnie odpala.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
andrzejszalek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 0
Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2022, 04:28

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron