Witam wszystkich!

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Witam wszystkich!

Postprzez Pawelpigo piątek, 2 października 2015, 10:32

Witam kolegów, jestem Paweł, pochodzę z Podlasia ale aktualnie mieszkam w Niemczech. Kilka dni temu stałem się posiadaczem Kangoo i w poszukiwaniu informacji o aucie znalazłem się tutaj. Mojego kangura jeszcze nie widziałem gdyż został zakupiony w Pl :D Jest to moje czwarte auto, a drugie francuskie (pierwszy był Peugeot 106 1.1b pancerne auto, a w międzyczasie MB i Seat). Co wiem: torbacz jest koloru białego, z przodu ma dwa miejsca a z tyłu całkiem pojemną pakę, jest z milenijnego `00 roku i posiada silnik 1.9 diesel 65 KM. Jest to wersja skandynawska i posiada jakieś gniazda z przodu oraz w kabinie i niedziałający podgrzewany fotel kierowcy ;) Posiada wymienioną cudowną pompę Lucasa na zwykłą na linkę. Ogólnie jest w dość dobrym stanie, gdyż licznikowo ma tylko 140 tys km przebiegu, dostałem do niego wszystkie papiery łącznie z książką serwisową. Auto będę używał po powrocie w prowadzeniu małej działalności, demonem prędkości nie jestem mimo iż mam tylko 26 lat :D Pozdrawiam forumowiczów.
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Podmiejski piątek, 2 października 2015, 19:25

Diesel?
2000 r?
wersja transportowa czyli do pracy?
i 149 tkm?...
sorry - nie wierzę...
naprawdę nie rozumiem dlaczego będąc w Niemczech w PL kupiłes samochód
chyba nie masz pojęcia jak "niefrasobliwie i bezkarnie mijają się z prawdą" sprzedawcy w Polsce
no ale dobrze trafiłeś - teraz przynajmniej z diagnostyką będziesz miał łatwiej a nie jak w serwisie:
nie pali się kontrolka ładowania?
wymienimy alternator...
KW0U Braun Mocca 1.6 16V "12 automat (LPG)
KC01 Privilleg 1.6 16V "02 (LPG) - "srebna szczała"
VW LT 28 '91 2.4D "home made camper"

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Podmiejski
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 854
Dołączył(a): środa, 12 października 2011, 19:51
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Pawelpigo piątek, 2 października 2015, 20:21

Też bym nie wierzył gdybym to usłyszał :D auto nie jest od handlarza, było sprowadzone kilka lat temu prywatnie i nie jeździło w firmie. Wygląd wnętrza, kierownica, paka oraz wszystkie dokumenty sugerują że może jest trochę prawdy w liczniku :) ale pożyjemy, pojeździmy i zobaczymy. Z szukaniem auta w D mam tylko niemiłe wspomnienia. 90 % to totalne trupy które oglądałem, progi pomalowane sprayem, brud i szpachla w środku. Te które były w dobrym stanie wyniosły by mnie ok 10 tys zł z opłatami, to za dużo jak za Kangoo I. Do tego 90 % to 1.5 dci (z tego kolejne 90 % motor pumpe albo motor problem). Nie chciałem tego silnika. Może nie umiem szukać albo mieszkam w złym regionie :D
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Podmiejski piątek, 2 października 2015, 22:38

No to jeszcze zdradź ile dałeś - i wrzuć trochę zdjęć.
Mogą być z ogłoszenia z którego kupiłeś.
Nie tam żebym wszędzie podstęp czy nieuczciwość węszył
ale tu koledzy niejedną iluzję rzeczowo obalili...
zupełnie wirtualnie :-)
A z tym szukaniem w Niemczech - to chyba jak napisałeś :-)
Bo jakim cudem wciąż do nas trafiają całkiem fajne sztuki za mniejsze pieniądze na których już ktoś zarabia?....
KW0U Braun Mocca 1.6 16V "12 automat (LPG)
KC01 Privilleg 1.6 16V "02 (LPG) - "srebna szczała"
VW LT 28 '91 2.4D "home made camper"

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Podmiejski
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 854
Dołączył(a): środa, 12 października 2011, 19:51
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Pawelpigo piątek, 2 października 2015, 23:32

Wybaczcie koledzy ale zdjęć nie wrzucę z ogłoszenia gdyż nie są mojego autorstwa. Ale obiecuję że wrzuce gdy tylko wrócę do kraju. Moje słowo jest warte więcej od pieniędzy :) Dałem za niego rozsądne pieniądze, na pewno nie przepłaciłem. Dziwię się tylko że nikt go nie zabrał, bo ogloszenie wisiało może z miesiac?
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości