Miałem Peugota 206 a teraz mamy Kangoora

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Miałem Peugota 206 a teraz mamy Kangoora

Postprzez Antonius niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:26

No to sie zaprezentuje mielismy a w zasadzie jeszcze mamy 206 2.0HDI (90KM) ze wszystkim co bylo dostepne tzn klima ABS central elektryka szyb lusterek tez podgrzewanych czujnik deszczu(fajny bajer przywyprzedzaniu ciezarowek bo samo przyspiesza i nie trzeba puszczac jedna reka kierownicy)CD firmowe i jeszcze troche dupereli ktorych nie ma na naszym rynku nawet w ofercie autko kupilem od kogos kto je sprowadzil i jezdzilem 10 miesiecy zrobilem 40 tys wiec cos moge powiedzie i porownac z kangoorem (mam na razie 1500km) osiagi oczywiscie lepsze w 206 choc mam wrazenie ze kangoor lepiej startuje poza tym silnik kangoora tak nie terkocze i lepiej startuje na obroty 206 zaczyna sie lepiej wkrecac tak od 2tys,co do spalania 206 zawsze ponizej 6 (miedzy 5a 6)bez wzgledu wlasciwie na styl jazdy i z czy bez klimy natomiast nigdy sie nie udalo nawet przy spokojnej zejsc do tzw. 4l/100km przy 90km/h (byl jeden wyjatek na francuskim paliwie wtedy bylo 4,4 ale to tylko raz no i nie bylo to 4,0 tyle ze wtedy byla na pewno klima wlaczona),Kangoor pali 5,5 bo jest na dotarciu i na razie malo przejechalem wiec zobaczymy.To co widze to pisze w 206 ABS czesto dawal o sobie znac no bo u nas duzo dziur i troche wariowal w Kangorze w zasadzie prawie sie nie wlacza ale i na drogach teraz nie tak slisko.Klima tutaj minus dla Kangoora bo slabo ja czuc moze dlatego ze wnetrze przestronniejsze,ale sam nawiew uwazam ze jest lepszy niz w 206 daje silniejszy podmuch to takie subiektywne wrazenie, odnosnie pokretel to brak mi w Kangorze wewnnetrznego obiegu bo mozna wtedy np zimą szybciej rozmrozic szybke przednia tylko wewnętrznym powietrzem.Dostep do przycikow i pokretel podobny,jedyny minus w 206 to gorszy dzojstik przy kierownicy bo i auto starsze,poza ty skrzynia w Kangorze chodzi ciut precyzyjniej ale i przebieg mniejszy bo 206 mial juz 100 tys,pedaly chodzily duzo lzej niz w Kangoorze.Siedzi sie w obu inaczej bo w 206 raczej lezy no wsiada tak sobie bo w zasadzie wpada w fotel poza tym byl problem na parkingach bo mial 3 drzwi, do Kangora lepiej sie wsiada szczegolnie do tylu a o bagaznikach nie wspomne bo Kangor ma prawie 3*wiekszy,naglosnienie mamy teraz gorsze bo 206 mial cos na zamowienie ktos nie mial co robic z kasa a teraz tylko mamy kaseciak i pewnie cos zmienie ale nie mam zamiaru ladowac forsy.Ostatnia rzecz to jak mowi moja zona na 206 mozesz poderwac jeszcze laseczke a w Kangorze wygladasz jak gosc z mala firma albo jak tatus a ja na to ze w czerwcu bede tatusie wiec chce tak wygladac .Pozdrowionka dla Kangorowiczow doadam ze jezdze tylko francuzami jezdzilem Renault 11,Peugotem 309,Citroen ZX(ten w zasadzie jest jeszcze jako rezerwowy ma juz 12 latek i 300tys i nic nie robilismy przy silniku 1,9D niewiele wart a jak cos padnie to jest czym jezdzic),ostatnio 206 no i teraz znowu Renaul i zobaczymy ....
Avatar użytkownika
Antonius
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 15 kwietnia 2005, 23:00

Postprzez orys niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:50

Witamy, kolega się postarał :wink: , gratulacje udanego debiutu w klubie no i oczywiście kangura :lol:
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez branio niedziela, 17 kwietnia 2005, 18:57

Witam klegę(proszę się przedstawić i swojego skoczka oczywiście też, najlepiej zrobić to w profilu i podpisie).Ja sam niedawno wyszedłem z torby więc sam niewiem co i jak(jakieś szamany,moderatory i inne maniaki),ale jak to mówią i w piekle można wytrzymać gdy dobre towarzystwo.Dobrze trafiłeś.
Ostatnio edytowano wtorek, 19 kwietnia 2005, 18:17 przez branio, łącznie edytowano 1 raz
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jon104 niedziela, 17 kwietnia 2005, 19:19

Jeszcze raz witam i życzę wieloletniego bezproblemowego użytkowania :lol:

A co do wewnetrznego obiegu to oczywiście jest - druga pozycja w przełączniku klimy. Zimą działa rewelacyjnie w czasie dużej wilgotności 8O a latem po schłodzeniu wnetrza do odpowiednie temperatury też powoduje, ze powietrze zasysane z wewnątrz ulega łatwiejszemu i szybszemu schłodzeniu, czyli jest faktycznie bardziej efektywna :lol:
Co do ogólnej wydajności klimy w Kangoo-rku to rzeczywiście skutki jej działania są wolniej odczuwalne, a to ze względu na gabaryty auta. Po dojściu do odpowiedniej temperatury trzyma ją świetnie, nawet w największe upały :oops:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez darecki niedziela, 17 kwietnia 2005, 20:06

Witaj w klubie! Ja jestem też bardzo krótko,ale już się zadomowiłem. ...z ostatniej chwili jestem już kangoojuniorem :D :D :D
darecki
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 28 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Postprzez zuwik niedziela, 17 kwietnia 2005, 21:58

Ale się rozgadał :lol: I dobrze, co się pan będzie :wink:
Antonius napisał(a):Ostatnia rzecz to jak mowi moja zona na 206 mozesz poderwac jeszcze laseczke a w Kangorze wygladasz jak gosc z mala firma albo jak tatus
Ależ to okropna nieprawda. Dziewczyny tak lecą na Kangoory, że wogóle nie zwracają uwagi na Kangoorkowych właścicieli :? Serio serio 8)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 17:02

ja juz gdzies pisalem ze regolarnie musz wielbicielki kangoorow zrzucać za pomoca wycieraczek, efektem jest wymiana piór co 2 miesiące.... hihihihi
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez AdiK poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 17:50

Witami i ja :D pamiętaj podczas ewolucj człowiek nosił ( woził ) głowę coraz wyzej :D :D
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez Wiz poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 20:56

AdiK napisał(a):Witami i ja :D pamiętaj podczas ewolucj człowiek nosił ( woził ) głowę coraz wyzej :D :D


Teraz juz wiem dlaczego mnie tak ciagnie do Scenica :twisted:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez yasak wtorek, 19 kwietnia 2005, 17:28

Witamy w klubie, zapraszamy do czynnego uczestnictwa. A tak na marginesie umawialiśmy się kiedyś że choć nie jest to obowiązkowe podajemy miasto z którego jesteśmy
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości