Klapa czy drzwi?

Pomysły dotyczące działania Klubu

Co masz?

klapę
71
42%
drzwi
100
58%
 
Liczba głosów : 171

Postprzez jon104 poniedziałek, 23 maja 2005, 19:35

PanKot napisał(a):a ja wdziałem jak facet wyciągnął z bagażnika długi kij i podpierał opadającą klapę

To nie było podparcie tylko pierwsza tyczka stelaża do przystawki namiotowej 8O czyniąca z Kangoo-rka z klapą fantastycznego kampera : :!:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 23 maja 2005, 21:49

PanKot napisał(a):a ja wdziałem jak facet wyciągnął z bagażnika długi kij i podpierał opadającą klapę

klape zawsze mozna podeprzec, ale z drzwiami to juz nic nie da sie zrobic,
PS. ja tez widziałem jak koles podpieral kijem klape, ale nie w berlingo, tylko w partnerze!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik poniedziałek, 23 maja 2005, 23:13

A ja widziałem jak facet ładował cegły po dwie do bagażnika, bo mu się wózek widłowy nie wpasował. Biedak strasznie się musiał garbić...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PanKot wtorek, 24 maja 2005, 04:48

Ankieta nie kłamie.
Ankieta prawdę Ci powie.
Ankieta ...
i pisząc te słowa zrozumiałem, że pytanie w ankiecie jest źle postawione bo jest: "co masz?" a powinno być po prostu: "co jest lepsze?"
w związku z tym zapraszam do nowej ankiety "bis".
Może być tak, że wielu posiadaczy klapy marzy o drzwiach tylko nic na to już nie mogą poradzić - kupili z klapą a przerobić jest trudno.
Tak więc teraz już wszystko się wyjaśni.
Zapraszam do ankiety "co lepsze?".
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez furman sobota, 25 czerwca 2005, 21:52

mozna się pośmiać ale jednak jezeli ktos chce zostać włascicielem kangoora i ma dylemat to zdecydowanie drzwi, głównie to zalezy od przewozonego towarku-chyba ze ktos wozi powietrze, ale w uzytku privat/codziennym drzi są o wiele praktyczniejsze.
Avatar użytkownika
furman
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: poludnie

Postprzez furman sobota, 25 czerwca 2005, 22:01

widzialem juz opinie negatywneo dzielonych asymetrycznie drzwiach-nie wiem na jakiej podstawie?????? ja takie mam i juz mi sie kilka razy przydały gdy wozilem dlugie cienkie przedmioty wystające, blokada fajnie trzyma małe drzwi w czasie jazdy zeby "nie latały" więc wystarczy tylko dobrze przypiąć wystający przedmit coby sobie nie wypadł[szkoda tylko ze się nie otwierają o 270 st.
ja takie ma i jestem na 1000%zadowolony
quote="furman"]mozna się pośmiać ale jednak jezeli ktos chce zostać włascicielem kangoora i ma dylemat to zdecydowanie drzwi, głównie to zalezy od przewozonego towarku-chyba ze ktos wozi powietrze, ale w uzytku privat/codziennym drzi są o wiele praktyczniejsze.[/quote]
Avatar użytkownika
furman
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: poludnie

Postprzez rustyred poniedziałek, 31 października 2005, 20:01

Celem ożywienia gasnącej dyskusji... (mam klapę, bo taki był "egzemplarz" i nie zastanawiam się, co bym wolał, bo po co??? Mój syn mówi, że klapa jest spox, bo można się skryć przed deszczem, a pod drzwiami nie)
A więc celem ożywienia gasnącej dyskusji proponuję rozszerzyć ją o kwestię: Wielkanoc czy Boże Narodzenie???
I wiecie co? Mam tyle samo wątpliwości co przy klapie. Chyba po prostu dopupię drugiego z drzwiami i w różności piękno.
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez rustyred poniedziałek, 31 października 2005, 20:06

Poza tym patrzcie: TYLKO Kangoo ma to i to do wyboru, a Ople, Cytryny i inne nie.
Dlatego każdy mógł wybrać.
I mieć nadzieję, że nigdy nie zobaczę anonsu: Zapraszamy na n-ty spot sosnowiecki TYLKO Z KLAPĄ!!!
Koszmar, co? PO-PiS pełną gębą...
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kavka poniedziałek, 31 października 2005, 20:27

Ja wraz z moim ojcem wybraliśmy klape bo ... jakoś zgrabniej wygląda (o gustach się nie dyskujtuje :wink: ) . Ale powiem szczerze że teraz wolałbym drzwi bo przynajmniej rury by można wystawić a klapa zawsze dynda :lol:
Poza tym patrzcie: TYLKO Kangoo ma to i to do wyboru, a Ople, Cytryny i inne nie.

Jest możliwość wyboru ale ... trzeba zapłacić co w przypadku Kangoo nie jest obowiązkowe (jak kto chce :lol: ).
mieć nadzieję, że nigdy nie zobaczę anonsu: Zapraszamy na n-ty spot sosnowiecki TYLKO Z KLAPĄ!
Koszmar, co? PO-PiS pełną gębą...

:lol: :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez rustyred wtorek, 1 listopada 2005, 08:44

Mnie klapa nie dynda bo nie wożę rur (nie licząc takiej jednej babki, z niej to dopiero jest rura!!! i nie wystaje). Ale żeby ją zamknąć, muszę nieźle podskoczyć. Zdajesię że jej żabojady nie wyregulowały i bendem musiał zrobić to sam...
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości