przywileje dla klubowiczów

Pomysły dotyczące działania Klubu

przywileje dla klubowiczów

Postprzez Darco poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:40

Fajnie byłoby korzystać z pewnych przywilejów lub być specjalnie traktowanym dzieki temu że należymy do naszego klubu. Jest to możliwe, przecież każdy z nas działa w swoim srodowisku. Może podam na własnym przykładzie. Jestem grafikiem, mam też drukarnię cyfrową mogę dla klubowiczów dać 15% rabatu od oficjalnej ceny na www, posiadam tez działkę na Jurze w okolicach Janowa z malowniczo położonym polem (mógłbum latem sklecić ławki ze stolikiem i odpowiednio oznaczyć z udostepnieniem dla klubowiczów którzy chcieliby pogrilować nałonie natury. W przyszłości możnabyłoby wszystko to skatalogować.
morski skoczek 1,5DCI 80
Avatar użytkownika
Darco
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 11 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Darco poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:43

Miejsca takie (strona www, sklep, pensjonat, miece grilowe, itp.) można oznakować
morski skoczek 1,5DCI 80
Avatar użytkownika
Darco
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 11 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez akagi poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:50

masz swoją stronę ? podaj adres , może skorzystam :)
Avatar użytkownika
akagi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: sinsiti

Postprzez Darco poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:58

jak wygląda sprawa z podawaniem swoich firm na forum, nie chciałbym utrudnić pracyadminowi, wprowadzić źródło nowych wpisów jedynie dla reklamy swojej firmy dlatego adres przesłałem na prywatne konto, ale jest to tez temat do dyskusji. Jesli klubowicze wprowadzą rabaty to będą musieli podać namiary.
morski skoczek 1,5DCI 80
Avatar użytkownika
Darco
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 11 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez zuwik poniedziałek, 18 grudnia 2006, 17:47

Reklamujesz swój biznes przez forum? Chcesz się pochwalić? Masz coś, z czego inni mogli by chcieć skorzystać?

Dawaj :!: Po to jesteśmy, żeby wszystkim było dobrze :!: Jeden pojedzie na wakacje, drugi wydrukuje naklejki, a trzeci kupi za to lepszy olej ;)

Świetny temat, naprawdę szkoda, że wcześniej nikt na to nie wpadł ;)

Darco spróbuję wygospodarowac na to specjalne miejsce ;) Tak, żeby każdy mógł mieć taką swoją podstronkę, przy okazji można by tam wrzucić zaprzyjaźnione warsztaty i sklepy które zaoferowały upust :) Takie plany też były, ale gdzies wpadły w kąt :? )
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lucass poniedziałek, 18 grudnia 2006, 17:53

Darco póki co wprowadź adres strony www do profilu. Będzie można wejść na Twoją stronkę bezpośrednio z posta :)
A podejrzewam, że jak wkleisz jakiś ładny banerek do podpisu to też nikt nie będzie miał za złe.
:D
posiadam tez działkę na Jurze w okolicach Janowa z malowniczo położonym polem (mógłbum latem sklecić ławki ze stolikiem i odpowiednio oznaczyć z udostepnieniem dla klubowiczów którzy chcieliby pogrilować nałonie natury.

Nooo! To może być niezłe miejsce na jakiś wiosenno-letni spocik. Lokalizacja korzystna, okolica piękna, cóż więcej chcieć...?
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez czerja środa, 20 grudnia 2006, 20:41

czyli planujemy wakacje? :D
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Re: przywileje dla klubowiczów

Postprzez keszamot środa, 20 grudnia 2006, 21:57

Darco napisał(a):Fajnie byłoby korzystać z pewnych przywilejów lub być specjalnie traktowanym dzieki temu że należymy do naszego klubu. Jest to możliwe, przecież każdy z nas działa w swoim srodowisku. Może podam na własnym przykładzie. Jestem grafikiem, mam też drukarnię cyfrową mogę dla klubowiczów dać 15% rabatu od oficjalnej ceny na www, posiadam tez działkę na Jurze w okolicach Janowa z malowniczo położonym polem (mógłbum latem sklecić ławki ze stolikiem i odpowiednio oznaczyć z udostepnieniem dla klubowiczów którzy chcieliby pogrilować nałonie natury. W przyszłości możnabyłoby wszystko to skatalogować.

Dobry pomysl mysle ze znajdzie sie paru klubowiczow ktorzy by z tego skorzystali pomysl naprawde na czasie
Kangoo ze śląska. 1.6 16V expression 04r. czerwień wiśni/oklejony
Avatar użytkownika
keszamot
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez skarb środa, 20 grudnia 2006, 23:34

Nie chcę być upierdliwy, ale uważam, że niekoniecznie powinniśmy reklamować swoje firmy w klubie kangoo.

Rozumiem, że Draco może mieć czyste intencje i chce dobrze natomiast żyje na tym świecie jakiś czas i z moich doświadczeń wynika, że robiąc coś po znajomości często nie jest najtaniej ani najlepiej. A zdarza się nawet wręcz przeciwnie.

Pragnąc oszczędzić nam zawodu i późniejszych "głupich dyskusji" na forum kangoo w stylu "bo ktoś komuś zrobił żle albo coś nie tak" proponuje powstrzymać się od komercjalizacji klubu kangoo i zachować jego miłą atmosferę.

W końcu jest to klub miłośników kangoo a nie biuro ogłoszeń.

Draco - jak chcesz być miły dla kogoś i stać cię na to to rób coś za darmo i bez kasy - społecznie - klubowo.

Poza tym - nie obraź się - ale jak słyszę, że ktoś mi chce dać np.15%, 20% czy 50% zniżkę od oficjalnej ceny czegośtam to mnie to z letka rozśmiesza bo jak wszyscy wiemy często się zdarza, że towar w promocji bywa droższy od tego samego towaru nie w promocji oferowanego w innym miejscu.

Poza tym co to jest oficjalna cena ?

To ja jutro zaczne tworzyć strony www i moja oficjalna cena będzie 10 000 pln i nawet po rabacie 20% od oficjalnej ceny będę chyba niekonkurencyjny.

Jak wszyscy wiemy w obecnych czasach jest niesamowita konkurencja na rynku i dość trudno o klienta - nie wierzę w to, że jak przyjdzie do Ciebie klient i zaproponujesz mu za zrobienie strony 1500 PLN a on powie - OK tylko niech mi Pan da 15% rabatu - a Ty na to - przykro mi ale Pan nie jest z klubu Kangoo to Pan nie dostanie tego rabatu. A klient na to - no to nie ma problemu, wprawdzie mógłbym iść gdzie indziej bo są przecierz setki firm tworzących www,ale rozumiem Pana - jak Pan ma takie twarde zasady, że tylko Pan rabaty daje klubowiczom klubu Kangoo to ja Pana rozumiem i za to szanuje. No to gdzie mam podpisać ? ...


Myślę, że take rzeczy to tylko w bajkach.


Pozdro i bez urazy może źle zrozumiałem Twoje intencje natomiast mam zasadę, że na znajomych i przyjaciołach nie zarabiam pieniędzy.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez kerry czwartek, 21 grudnia 2006, 06:34

Przecież Darco nie robi stron, on daje rabat od ceny podanej na swojej www!
ps. pomysł bardzo fajny i nie rozumiem wywodów skarba - jeśli ktoś ma dostęp do części do naszych autek i może je sprzedać bez swojego (sklepowego) narzutu to dlaczego miałbym nie skorzystać? I raczej bym się zdziwił, gdyby ten ktoś DAŁ MI TO ZA DARMO I BEZ KASY - SPOŁECZNIE - KLUBOWO! Nikt nie jest św. mikołajem - jeśli bierze coś na sklep, to musi za to zapłacić. Sprzeda to potem z dużym rabatem albo nawet po cenie hurtowej to wszyscy są zadowoleni! (Pomijam tu sytuacje, gdy ktoś ma coś w szafie i się tego pozbywa bo leży w szafie i się kurzy a komuś się przyda - wtedy za darmo bardzo chętnie:) )
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Następna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości