przywileje dla klubowiczów

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez skarb czwartek, 21 grudnia 2006, 08:26

Sorry, coś nie doczytałem apropo www.

Natomiast mój przykład może dotyczyć czegokolwiek.

Podtrzymuje moje zdanie na temat oferowania rabatów i upustów.

Części samochodowe to co innego - jesteśmy klubem samochodowym i oczywiste, że oferty na części i akcesoria w dobrej cenie zwłaszcza do naszych autek zawsze mile widziane. Przecież po to między innymi klub istnieje.

Natomiast jestem przeciwny robieniu z forum bazarku.

Jest to moje zdanie, każdy może mieć inne, więc róbta co chceta nikt nikogo nie zmusi ani w jedną ani w drugą stronę.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez Darco czwartek, 21 grudnia 2006, 09:55

skarb napisał(a):Nie chcę być upierdliwy, ale uważam, że niekoniecznie powinniśmy reklamować swoje firmy w klubie kangoo...

W części rozumiem twoje obawy, dlatego jeszcze nie robiłem wpisów swojej strony. jest tez druga strona medalu, nie każdy będzie chciał dawać upusty na swoje usługi lub towary jesli ma na nie duży zbyt i nie może sie wyrobić sprzedając po normalnych cenach. Robienie czegoś dla klubowiczów zobowiązuje, dlatego do danej usługi trzeba się więcej przyłożyc za niższą cene. Sam mam mała firme na zasadzie freelancera działam ze stałymi osobami nie szukam nowych (ograniczone moce przerobowe). Nie myśl że cały pomysł był chęcią promocji swoich firm. Może źle zatytułowałem temat "przywileje" chodziło mi bardziej o oznakowanie pewnych rzeczy które moga zrobic klubowicze dla klubowiczów nawet bez zniżek (nieważne czy ze znizką czy bez, czy jest to zwiazane z firmą czy inne pomysły) jeśli miałbym jechać na wakacje i miałbym do wyboru pensjonat oznakowany klubowo w tej samej cenie to pewnie spróbowałbym do klubowego z nadzieja na lepsza atmosferę.
morski skoczek 1,5DCI 80
Avatar użytkownika
Darco
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 11 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez KiK poniedziałek, 25 grudnia 2006, 01:06

uffff ... wieki mnie już na forum nie było i jakoś się omal nie załamałem jak zobaczyłem tę liczbę nieprzeczytanych postów ... ale po kolei.

Darko, zgadzam się ze zdaniem skarba - jeżeli chcesz coś zrobić dla klubu to zrób to społecznie. Merkantylne przesłanki "reklamy" firm jakie prowadzimy/prowadzą klubowicze KKP szybko spowodują powstanie między nami antagonizmów ... taka smutna prawda wynikająca z doświadczenia [PIKUR via AutoMed].
Jak na razie kilka osób które zaczęły coś robić w klubie inwestowały swój czas i nierzadko nawet pieniądze [niewielkie, ale zawsze] bez chęci zysku. Dzięki temu można mieć zaufanie do siebie - nie chcemy się oszukać, a już na pewno nie zarabiać.
Jeżeli chcesz wspomóc np integrację klubową to organizując coś zrezygnuj po prostu z ze swojej marży. Oferowanie upustu 15% od ceny "standardowej" nie jest do końca klarowne - sam musisz przyznać.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AdiK sobota, 30 grudnia 2006, 15:25

KiK napisał(a):uffff ... wieki mnie już na forum nie było i jakoś się omal nie załamałem jak zobaczyłem tę liczbę nieprzeczytanych postów

Mam to samo

Wracając do tematu to jak się na zloty i spoty przyjeżdża to sie wie kto co robi i w czym może pomóc.
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości