koszulki, polary, kubki , smycze etc........

Pomysły dotyczące działania Klubu

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 14 marca 2006, 10:57

Zadam może troszkę głupie pytanie.

Co jest nie tak z aktualnymi nalepkami, że trzeba je zastępować nowymi??
Czy to jest oznaka rewolty i zmian w klubie??
Jak do tej pory nikt nie zgłaszał konieczności przygotowania nowych projektów naklejek.
Logo zostało zaprojektowane i zaakceptowane na samym początku istnienia Klubu i uważam że nie powinno być zmieniane. I wcale nie dlatego, że to ja jestem jego autorem ;)
To samo dotyczy wszelkiego rodzaju gadżetów. Logo klubowe powinno występować w oryginalnej wersji. Oczywiście moga być także inne napisy (adres strony www itp.),ale logo to zawsze logo i ono identyfikuje nas jako klubowiczów.

HOWGH - takie jest zdanie Prezesa (może ostatnio mało aktywnego, ale zawsze Prezesa ;) )
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK wtorek, 14 marca 2006, 11:33

Łukasz to są tylko propozycję. Jak kiedy wysyłałem zapytania do firm o szacowany koszt "wyprodukowania" koszulek i polarowych bezrękawników przezentowałem logo zrobione przez Ciebie :) Jedyną jaką zmianę wprowadziłem to "zlikwidowałem" kolor żóty z naszego rombu - było to podyktowane obniżeniem kosztów produkcji, estetyką [na żółtej koszulce takie tło to raczej niebardzo - przynajmniej dla mojej żony plastyka] ale również praktyką w użytkowaniu. Noszę kilka polówek PIKUR`owych na których jest umieszczone pełne logo klubu. Niestetu po pierwszym praniu logo staje się strasznie twarde a dodatkowo mocno się marszczy :( - producent to PromoStars. Myślę, że w dniu dzisiejszym moge spodziewać się jakiejś odpowiedzi.
Z projektów jakie przedstawił yagrafbis możnaby wykorzystać górny jako projekt wyjściowy do oznakowania ramek pod rejestracje.
Jednak nie da się "trzymać kilku srok za ogon" więc chcę zakończyć sprawę wcześniej rozpoczętą. Jak się uda i będzie działać pomyślę o następnych gadżetach.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Nareszczie

Postprzez rafako wtorek, 14 marca 2006, 12:12

Witam!
Widze że nareszcie toś się wziął za tą sprawe poważnie myśle że dobrym pomysłem była by naklejka przeciwsloneczna na przednią szybę z naszym logo i oczywiście adresem stronki. Proponuje jednak znie zmieniać kształtu loga poniewarz większość z nas na pewno już się do niego przyzwyczaiła.
Pozdr. Rafał
Rafał

Kangoo 1,4 2000r - zagazowany
gg: 5229421
www.mojepapugi.za.pl
Avatar użytkownika
rafako
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Jasło

Postprzez jozef wtorek, 14 marca 2006, 12:26

Ja osobiście myślę , że logo powinno zostac takim jakim jest.
Pozdrawiam JR.
1.2 D7F 98 RN
CZERWONY
KLAPA
Avatar użytkownika
jozef
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez KiK wtorek, 14 marca 2006, 12:34

jozef ale mówisz o kształcie [dla mnie to też powinna zostać] czy również o wypełnieniu żółtym kolorem na koszulkach vel ciuchowych gadżetach? Na innych zupełnie się zgadzam - żółty romb z kangurem w środku.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik wtorek, 14 marca 2006, 12:42

8O NIEEEEEEEEEEEEE co zrobiliście z pięknym kopniętym kwadratem? Wypoziomowaliście go? wypoziomowało was? :lol: :lol: :lol: Logo będzie kopniete i już ;) KiK t-shirty można zrobic nawet na właśną rękę a wytrzymają tyle samo (żadne te 'naklejanki' nie wytrzymają wieków, ale to koszulki na specjalną okazję w końcu ;) ). Pomysł wyrzucenia tła z nadruku kontrowersyjny, choć myślę, że idea t-shirta PanKota to było to :!: Jak to szło? lewy przód logo klubu, prawy przód ksywa na forum, a na rękawie imię. To było świetne. Można na drugim rękawie dorzucić oznaczenie silnika ;) Jeśli oczywiście Zbyszek udzieli nam praw autorskich ;) Co do polarków bezrękawników - nierozpinany polar z torbą bez zamka wkładany przez głowę, no i kaptur to jest dla mnie bomba :!: Genialny pomysł branio :!:

KiK jeśli chodzi o fonta, myślałem nad nim po to, żeby nick na t-shircie lub na polarku był takim, albo adres strony, a logo powinno być nietykalne jak mówi Prezes, a Prezes zawsze dobrze mówi :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez branio wtorek, 14 marca 2006, 13:43

Miałem objawienie :!: :!: :!:
Czytałem pismo Prezesa :!: :!: :!: :lol:
Prawdopodobnie został zwolniony... albo awansował że do nas coś skrobnoł :!: :lol:
Prezes napisał:
Logo zostało zaprojektowane i zaakceptowane na samym początku istnienia Klubu i uważam że nie powinno być zmieniane.

A prezes zawsze ma rację, chyba żeby nie to...
Jednak ma rację :) bo i ja tak myślę :lol:
Powiem więcej,nie zmienić nic :!:
Po co zmieniać dobre :!: :)
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yagrafbis wtorek, 14 marca 2006, 13:53

ZAWRZAŁO
I O TO CHODZIŁO

Zbyszek
Avatar użytkownika
yagrafbis
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 354
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Patrzy na nas gdzieś z góry...

Postprzez branio wtorek, 14 marca 2006, 14:03

Dywersant?? :)
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KiK wtorek, 14 marca 2006, 14:04

zuwik napisał(a):8O NIEEEEEEEEEEEEE co zrobiliście z pięknym kopniętym kwadratem? Wypoziomowaliście go? wypoziomowało was? :lol: :lol: :lol:


Celem sprostowania - this is not my idea :) Pomysł przestawił yagrafbis

zuwik napisał(a): Logo będzie kopniete i już ;)


Popieram czterema kółkami mego torbacza :D

zuwik napisał(a):KiK t-shirty można zrobic nawet na właśną rękę a wytrzymają tyle samo (żadne te 'naklejanki' nie wytrzymają wieków, ale to koszulki na specjalną okazję w końcu ;) )


Zuwik ... a masz taką koszulkę zrobioną na własną rękę? :wink: Właśnie oto chodzi by były jednakowe ale jak dotąd nikt nie przedstawił konkretnego projektu koszulki. Co do specjalnej okazji to bym się nie zgodził :) ja lubie nosić "barwy klubowe" na codzień :)


zuwik napisał(a): Pomysł wyrzucenia tła z nadruku kontrowersyjny, choć myślę, że idea t-shirta PanKota to było to :!: Jak to szło? lewy przód logo klubu, prawy przód ksywa na forum, a na rękawie imię. To było świetne. Można na drugim rękawie dorzucić oznaczenie silnika ;) Jeśli oczywiście Zbyszek udzieli nam praw autorskich ;)


To już coś - jakiś konkret. Więcej proszę!! Więcej! To będziemy wszyscy zadowoleni :D

zuwik napisał(a): Co do polarków bezrękawników - nierozpinany polar z torbą bez zamka wkładany przez głowę, no i kaptur to jest dla mnie bomba :!: Genialny pomysł branio :!:


Widziałeś takie gdzieś w sprzedaży??

zuwik napisał(a):KiK jeśli chodzi o fonta, myślałem nad nim po to, żeby nick na t-shircie lub na polarku był takim, albo adres strony, a logo powinno być nietykalne jak mówi Prezes, a Prezes zawsze dobrze mówi :)


To przestań "tylko" myśleć ;) i podeślij tego fonta :D

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron